Menu position (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Content types
ne: विषयवस्तु प्रकार

en: Weight
ne: भार

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
