Menu position (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: disabled
es: desactivado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Weight
es: Peso

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Menu item
es: Elemento del menú

en: Conditions
es: Condiciones

en: Rule
es: Regla

en: Administrative title
es: Título administrativo

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especificar páginas usando sus rutas. Escriba una ruta por línea. El carácter '*' se usa como comodín. Ejemplos de rutas son %blog para la página de blog y %blog-wildcard  para cada blog personal. %front es la página principal.

en: Restricted to certain pages
es: Restringido a algunas páginas
