Menu position (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Pages
id: Halaman

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: disabled
id: nonaktif

en: Cancel
id: Batalkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Content types
id: Jenis konten

en: Weight
id: Urutan

en: Save
id: Simpan

en: Menu item
id: Pokok menu
