Menu position (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
jv: Kaca

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe konten

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen
