Menu position (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anullo

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Menu item
sq: Zëri i menusë
