Menu position (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua
