Menu position (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
