Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor
