Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et
