Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак
