Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Conditions
ca: Condicions

en: Rule has been added.
ca: S'ha afegit la regla.

en: Parent menu item
ca: Element pare de menú

en: Rule
ca: Regla

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: This menu item cannot be edited.
ca: No es pot editar aquest element de menú.

en: Your configuration was not saved.
ca: No s'ha desat la vostra configuració.

en: Existing menu position rules were discovered and have now been re-configured so they will continue to work.
ca: S'han descobert regles de posició de menú existents i s'han reconfigurat, pel que seguirem treballant.

en: No rules have been created yet.
ca: Encara no s'han creat regles.

en: The new rules ordering has been applied.
ca: S'ha aplicat la nova ordenació de les regles.

en: Affected menu
ca: Menú afectat

en: This title will be used administratively to identify this rule.
ca: Aquest títol s'utilitzarà a les pàgines d'administració per identificar aquesta regla.

en: Please select a menu item. You have selected the name of a menu.
ca: Seleccioneu un element de menú. Heu seleccionat el nom d'un menú.

en: Rule has been modified.
ca: S'ha modificat la regla.

en: Are you sure you want to delete the %title rule?
ca: Esteu segur de voler eliminat la regla %title?

en: The %title rule has been deleted.
ca: S'ha eliminat la regla %title.

en: Administer menu position rules
ca: Administra les regles de posició de menú

en: Customize menu position of nodes depending on their content type, associated terms and others conditions.
ca: Personalitza el posició del menú de nodes depenent del seu tipus de contingut, temes associats o d'altres condicions.

en: Apply this rule only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
ca: Aplica aquesta regla només a les pàgines que mostren contingut del(s) següent(s) tipus. Si no seleccioneu cap tipus, no hi haurà cap limitació de tipus específica.

en: Apply this rule only on pages written in lolspeak.
ca: Aplica aquesta regla només a les pàgines escrites en lolspeak.

en: No soup for you!
ca: No hi ha sopa per tu!

en: Any content type
ca: Qualsevol tipus de contingut

en: Any language
ca: Qualsevol llengua

en: Any page
ca: Qualsevol pàgina

en: Positioned under: %title
ca: Posicionat sota: %title

en: Select the place in the menu where the rule should position its menu links.
ca: Seleccioneu el lloc del menú on la regla ha de posicionar els seus enllaços de menú.

en: All the conditions must be met before a rule is applied.
ca: S'han de complir totes les condicions perquè s'apliqui una regla.

en: Menu position rules
ca: Regles de posició de menú

en: Configure rules for menu positions.
ca: Configureu les regles per les posicions de menú.

en: Add menu position rule
ca: Afegeix una regla de posició de menú

en: Add a new menu position rule.
ca: Afegiu una nova regla de posició de menú.

en: Edit menu position rule
ca: Edita regla de posició de menú

en: Edit a menu position rule.
ca: Editeu una regla de posició de menú.

en: Delete menu position rule
ca: Elimina regla de posició de menú

en: Delete a menu position rule.
ca: Elimineu una regla de posició de menú.

en: Menu position router
ca: Enrutador de la posició de menú

en: Sets access to all menu position links.
ca: Establiu accés a tots els enllaços de posició de menú.

en: Existing menu position rules were discovered. They will be disabled until you visit the <a href="!url">menu position rules admin page</a>.
ca: S'han descobert regles de posició de menú existents. S'inhabilitaran fins que visiteu la <a href="!url">pàgina d'administració de les regles de posició de menú</a>.

en: Apply this rule only when the language matches the current page's language.
ca: Aplica aquesta regla només quan la llengua concordi amb la llengua de la pàgina actual.

en: Due to a bug in Menu position 7.x-1.0-beta3, all menu position rules need to be fixed. All rules will be disabled until you visit the <a href="!url">menu position rules admin page</a>.
ca: Degut a un error al Menu position 7.x-1.0-beta3, s'han d'arreglar totes les regles de posició de menú. S'inhabilitaran totes les regles fins que visiteu la <a href="!url">pàgina d'administració de les regles de posició de menú</a>.
