Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες
