Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો
