Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
