Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre
