Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: disabled
tr: etkin değil

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Parent menu item
tr: Üst menü öğesi

en: Rule
tr: Kural

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: No rules have been created yet.
tr: Henüz oluşurulmuş kural yok.
