Menu position (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
