Menu position (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ
