Menu position (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Conditions
bs: Uslovi
