Menu position (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Save
eo: Konservu

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Autocomplete taxonomy
eo: Aŭtomate-kompletigi taksonomion
