Menu Position (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Save
gl: Gardar

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Conditions
gl: Condicións

en: Autocomplete taxonomy
gl: Autocompletar a taxonomía

en: Parent menu item
gl: Elemento pai do menú

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas
