Menu Position (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: - None -
ht: - Vid -

en: Save
ht: Anrejistre

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
