Menu position (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Save
jv: Simpen

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Autocomplete taxonomy
jv: Taksonomi otomatis

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
