Menu Position (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Save
lt: Saugoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams
