Menu position (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia
