Menu position (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
