Menu position (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Save
os: Ныффысс
