Menu position (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
