Menu position (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: disabled
pt: inativo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Ativado

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: Save
pt: Guardar

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Parent menu item
pt: Item de menu pai

en: Administrative title
pt: Título administrativo

en: Restricted to certain pages
pt: Restringido a determinadas páginas
