Menu position (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Save
bg: Запази

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Autocomplete taxonomy
bg: Завърши въвеждането автоматично
