Menu position (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Content types
et: Sisutüübid

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Save
et: Salvesta

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Conditions
et: Tingimused

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Rule
et: Reegel

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Lolspeak
et: Kõlasarnane (lolspeak)
