Menu position (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: List
is: Listi

en: disabled
is: óvirkjað

en: Cancel
is: Avlýs

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: - None -
is: - Einki -

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: edit
is: broyt

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Save
is: Goym

en: Autocomplete taxonomy
is: Fullfør sjálvvirkandi taksonomi

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður
