Menu position (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Save
hr: Spremi

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Autocomplete taxonomy
hr: Samodovršetak taksonomije

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice

en: Lolspeak
hr: Lolgovor
