Menu Position (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Save
hy: Պահպանել

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Lolspeak
hy: Լոլսփիկ
