Menu position (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
