Menu position (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Autocomplete taxonomy
ku: خۆتەواوکەری پۆل

en: Lolspeak
ku: زمانی پشیلە
