Menu position (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: List
mk: Листа

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Content types
mk: Типови содржина

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Autocomplete taxonomy
mk: Автом. довршување на таксономија
