Menu position (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
