Menu position (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: disabled
oc: desactivat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Save
oc: Enregistrar

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Conditions
oc: Condicions

en: Autocomplete taxonomy
oc: Completar la taxonimia automaticament

en: Parent menu item
oc: Element de menú parent

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Rule
oc: Règla

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas
