Menu position (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය
