Menu position (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Save
sl: Shrani

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Autocomplete taxonomy
sl: Samodokončaj taksonomijo
