Menu position (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Autocomplete taxonomy
sq: Plotësimi automatik i taxonomy
