Menu Position (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
