Menu position (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong

en: Restricted to certain pages
th: จำกัดให้เฉพาะบางหน้า
