Menu Position (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Autocomplete taxonomy
am: ራሥ-ሙላ ስርዓተ ክፍፍል
