Menu position (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Autocomplete taxonomy
bo: རང་འགྲུབ་ཀྱི་རིགས་དབྱེ

en: Parent menu item
bo: གོང་རིམ་གྱི་གདམ་བྱང་ནང་ཚན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད
