Menu position (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Save
fi: Tallenna

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Autocomplete taxonomy
fi: Luokittelun automaattitäydennys

en: User page
fi: Käyttäjäsivu

en: Parent menu item
fi: Ylätason valikkoelementti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Rule
fi: Sääntö

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin
