Menu Position (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Save
he: שמירה

en: Vocabulary
he: מילון

en: Conditions
he: תנאים

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: User page
he: עמוד המשתמש

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Machine name
he: שם מכונה

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Any language
he: כל שפה

en: Any page
he: כל דף
