Menu position (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: disabled
is: óvirkt

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Save
is: Vista

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Rule
is: Regla

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
