Menu position (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Save
kk: Сақтау

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы
